Ana Sayfa

 

For English

 
 

 • Hidrolik parçalar 
 • Diğer ürünler 


 • Hakkımızda 
 • İrtibat 
 •  
   
   

      HAKKIMIZDA

      Firmamız 2002 yılından beri iş makinaları yedek parça ve servisi konusunda faaliyet göstermektedir. Hyundai, Daewoo, Volvo/Samsung ve Halla marka ekskavatörlere orjinal olarak hidrolik pompa, kule dönüş motoru, yürüyüş motoru ve levye kolları imal eden Tong Myung Heavy Industries Co. Ltd. firmasının Türkiye yetkili satıcısıdır.

     Bunun yanında Hitachi, Cat, Kato, Sumitomo, Kobelco, Liebherr, Atlas, Furukawa, Ingresol Randmarka ekskavatör, yükleyici, greyder, hidrolik delici, buldozerlerinin üzerinde bulunan Kawasaki, Linde, Shibaura, Kayaba(KYB), Teijin Seiki, Rexroth, Hydromatik, Daikin, Uchida, Toshiba, Nabco, Nachi, Shimadzu, Char Lynn, Eaton marka hidrolik parça ve kompanentlerinin orjinal ve kaliteli yan sanayi olarak tedarik etmektedir.

     Ayrıca hidrolik delici yedek parçalarını, yürüyüş takımlarını, kule dönüş dişlilerini, silindir ve pompa, motor tamir takımlarını, gerek stoktan, gerekse kısa sürede yurt dışından ithalatını yapmaktadır.

      Ucuz ve kaliteli yedek parçada güvenilir isim olan Meridyen Makina San. ve Tic. Ltd. Şirketimizin web sitesini ziyaret ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.